2010 Shanghai World Expo Ritual Girls uit China

Gepubliceerd op woensdag 3 februari 2010 door Tycho

ritual_girls_china_1

De mooiste meisjes van de provincie Zhejiang tijdens een voorronde voor de verkiezing van “2010 Shanghai World Expo Ritual Girl”. In iedere provincie zijn de komende maand voorronden, in maart de grote finale in Shanghai waar duizend meisjes bij zijn en 900 weer naar huis gaan.

ritual_girls_china_3

De organisatie van de expo heeft honderd schoonsten van het land nodig om dingen te openen en te sluiten. De Expo 2010 kent vele open en sluit-momenten, zo gaan alle 300+ pavillioens met een feestje open en later weer dicht, dan nog de vele musea, aangemeerde schepen en uitgaansgelegenheden.

ritual_girls_china_4

De 100 meisjes moeten de openingen, vaak met van die ambtenaartjes die spugen als zij praten, een beetje kleur geven. Hopelijk dragen de schonen vanaf 1 mei wel iets fijners dan dit sexloze eskimopak, Wei?, decolleté!

Stem of voeg toe aanUitleg over het gebruik van deze icons :  Plaatsen/stemmen op NUjij Plaatsen/stemmen op eKudos Plaatsen/stemmen op MSN Reporter Plaatsen/stemmen op GeenRedactie Plaatsen/stemmen op Grubb Plaatsen/stemmen op MSN Reporter België Plaatsen/stemmen op Netjes.be Plaatsen/stemmen op Digg Stumble it! Voeg toe aan je Google bladwijzers Voeg toe aan je Facebook-profiel Abonneer je op de RSS-feed van deze site

Reageer op dit bericht