Loopbrug Stort in Mekaar in China; 7 Doden

Gepubliceerd op maandag 15 maart 2010 door Tycho

loopbrug-guiyang-1

Door het in mekaar storten van een loopbrug in Guiyang in de provincie Guizhou zijn zeven zielen dood gegaan en 19 gewond geraakt. De loopbrug verbond twee torens in aanbouw van het nieuwe Guiyang International Exhibition Center. Alle doden waren arbeiders aan het werk.

loopbrug-guiyang-2

Links een reddingsweker, midden een speurhondje, rechts een politiemeneer die wat platen plaat. Bouwplekken in China zijn buitengewoon onveilig, beter mijden als de pest, door de enorme tijdsdruk is voor veiligheid geen plaats.

loopbrug-guiyang-3

Van de 19 gewonden keren nog zeven in levensgevaar. Een 20-tal arbeiders mist, men vreest voor hun welzijn. Autoriteiten proberen met man en macht, en dus die hond, teken van de vermisten te ontdekken. Bijkomende complicatie is dat niemand, zelfs niet de bouwbaas, wist hoeveel arbeiders er op welk moment waar aan het werk waren.

Stem of voeg toe aanUitleg over het gebruik van deze icons :  Plaatsen/stemmen op NUjij Plaatsen/stemmen op eKudos Plaatsen/stemmen op MSN Reporter Plaatsen/stemmen op GeenRedactie Plaatsen/stemmen op Grubb Plaatsen/stemmen op MSN Reporter België Plaatsen/stemmen op Netjes.be Plaatsen/stemmen op Digg Stumble it! Voeg toe aan je Google bladwijzers Voeg toe aan je Facebook-profiel Abonneer je op de RSS-feed van deze site

Reageer op dit bericht