Nieuwe soort Vis ontdekt in China

Gepubliceerd op dinsdag 9 februari 2010 door Tycho

vis_china_1

Vissers op de Li River bij Bama County in de provincie Guangxi hebben een nieuw soort vis ontdekt. Het dier leeft alleen in diepe ‘putten’ in de bodem van de rivier en is nog nooit ergens anders gezien.

vis_china_2

De vis heeft een oranje-rode snuit met twee tentakels, de rest van de vis is doorzichtig wit. Het oog bestaat uit een hele kleine zwarte stip die wel met een marker lijkt gezet. Wetenschappers van het Visserij Onderzoeks Instituut uit de provinciale hoofdstad Nanning hebben de vis ondertussen bekeken maar konden geen uitsluitsel geven, een aantal exemplaren zijn opgestuurd naar Beijing voor verdere studie.

vis_china_3

Binnenkort hopelijk meer over deze wonderlijke vis.

Stem of voeg toe aanUitleg over het gebruik van deze icons :  Plaatsen/stemmen op NUjij Plaatsen/stemmen op eKudos Plaatsen/stemmen op MSN Reporter Plaatsen/stemmen op GeenRedactie Plaatsen/stemmen op Grubb Plaatsen/stemmen op MSN Reporter België Plaatsen/stemmen op Netjes.be Plaatsen/stemmen op Digg Stumble it! Voeg toe aan je Google bladwijzers Voeg toe aan je Facebook-profiel Abonneer je op de RSS-feed van deze site

Reageer op dit bericht