Politie China Vernietigt Illegale Wapens

Gepubliceerd op donderdag 17 december 2009 door Tycho

gun_china_1

Politie in Ningbo in de provincie Zhejiang vernietigde meer dan 5000 illegale wapens waaronder echte geweren, pistolen en messen maar ook zelfbouwsels, luchtdrukschieters, replica’s, antieke wapens en net echte speelgoederen.

gun_china_2

Chinezen zijn behoorlijk cratief in de wapenknutselkunst, nog vorige zaterdag moorde een man zijn hele familie uit met onder andere twee zelfgemaakte geweren.

gun_china_3

De wapens werden vernietigd in een oven van een staalfabriek.

gun_china_4

Macht, in het vuur.

Stem of voeg toe aanUitleg over het gebruik van deze icons :  Plaatsen/stemmen op NUjij Plaatsen/stemmen op eKudos Plaatsen/stemmen op MSN Reporter Plaatsen/stemmen op GeenRedactie Plaatsen/stemmen op Grubb Plaatsen/stemmen op MSN Reporter België Plaatsen/stemmen op Netjes.be Plaatsen/stemmen op Digg Stumble it! Voeg toe aan je Google bladwijzers Voeg toe aan je Facebook-profiel Abonneer je op de RSS-feed van deze site

Een reactie op “Politie China Vernietigt Illegale Wapens”

  1. Karin Seberechts:

    Geachte,

    Mogen wij één van deze foto’s (met vermelding van de bron uiteraard) opnemen in het dossier van de Vredesweek 2011 ? De campagne gaat dit jaar over internationale wapenhandel en impact op het bereiken van de millenniumdoelen.

    Dank en vriendelijke groet,

    Karin

Reageer op dit bericht