Premier Wen Jiabao Bezoekt een Electronicafabriek in Changsha, China

Gepubliceerd op donderdag 8 juli 2010 door Tycho

wen-changsha-1

De Chinese premier Wen Jiabao bezocht de stad Changsha in de provincie Hunan. Wen was daar voor een symposium over de economie, naast bezocht Wen ook een electronicafabriek. Wen hield een toespraak voor het werkersvolk. Wen zei: “China’s economie blijft goed, maar de binnenlandse en buitenlandse omgeving is extreem gecompliceerd”. Indeed.

Op de plaat Wen met een prent getekend door een der werkers, Wen kan er wel om lachen terwijl plaat heelmaal niet lijkt. Wen is licht bezweet en draagt een wit hemd onder zijn goedkope witte overhemd. Wen draagt nooit sjieke overhemden of jasjes, premier Wen wil graag deel van zijn volk zijn als hij het bezoekt.

wen-changsha-2

Wen op zijn best, in direct contact met echte mensen aan de lijn. Wen, hoe schattig ook, blijft ondanks zijn ondertussen niet geringe internationale ervaring een Chinees boertje uit de juiste klasse; zijn broek welhaast opgetrokken tot zijn navel. Wel, dat soort dingen, maken Wen zo echt.

Stem of voeg toe aanUitleg over het gebruik van deze icons :  Plaatsen/stemmen op NUjij Plaatsen/stemmen op eKudos Plaatsen/stemmen op MSN Reporter Plaatsen/stemmen op GeenRedactie Plaatsen/stemmen op Grubb Plaatsen/stemmen op MSN Reporter België Plaatsen/stemmen op Netjes.be Plaatsen/stemmen op Digg Stumble it! Voeg toe aan je Google bladwijzers Voeg toe aan je Facebook-profiel Abonneer je op de RSS-feed van deze site

Reageer op dit bericht