Rare Dingen uit China: Televisiepistool
Gepubliceerd op vrijdag 11 september 2009 door Tycho

Mijn Bezoek aan de Wal Mart in Peking wierp zo zijn vruchten af maar de zoetste heb ik voor het laatst bewaard: in Rare Dingen uit China vandaag dit televisiepistool. Het pistool kan direct op de televisie aangesloten en heeft vijf spelen in zijn geheugen. Voor energie is het ding aangewezen op drie keer anderhalve volt.

De Achterkant van de Doos. De vijf spelen heten: Jurassic Park (met omgedraaide ‘R’), Desert Gunman, Guard Farm, Police Skill en Bar Room Shootout.

Het televisiepistool uit zijn verpakking. Onder de loop zit een stickertje dat zegt: “QC 08, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12″.

Het Televisiepistool van boven geplaat. Het pistool ligt heerlijk in de hand en is ongeveer zo groot als een echt pistool. Deze reportage werd mede mogelijk gemaakt door David (Chn) die die dag mijn computer repareerde want er was een worm.

Ik sloot het televisiepistool aan op mijn televisie maar er gebeurde werkelijk niets wijl ik wel op het juiste kanaal zat. David wist, hij greep het pistool en trok een klep naar achteren, te zien aan de onderkant van het vat, waar die drie batterijen in moesten. Ik dacht dat het televisiepistool van de televisie electriciteit zou krijgen maar dat was dus niet zo.

Een dichtbij-op van de controlefuncties. Links de ‘Power’ en rechts de ‘Reset’. Bij kracht gaat het rode lampje branden, de herzet brengt speler terug naar het hoofdmenu. Maar eigenlijk wist ik dat toen nog niet, ik loop wat op de zaken vooruit, ik naai U mijn lezer, en deze plaat heb ik met Microsoft Photo Editor ook nog wat lichter gemaakt!

Het televisiepistool met mijn Nijntjetafreel. Normaal stopt hier het verslag maar niet vandaag, televisiepistool werkte perfect en daarom enige schermschoten:

Het hoofdmenu.

Bar Room Shootout. Daar was ik thuis, barvrienden beschoten mij en ik terug.

Guard Farm, leek makkelijker dan het was.

Police Skill, schiet niet de goede maar wel de slechte. Makkelijk en een hoog ‘dat heb ik al duizend keer gezien’ gevoel.

Jurassic Park (met omgedraaide ‘R’), op de plaat krijgt net zo’n tyronasaurus zijn trekken thuis.

Desert Man. ‘You Lost’. Indeed, ik noem het de dag en ga bier drinken. Binnenkort weer een Raar Ding uit China.
