Aan de Man jij: Moeder in China Filmt Dochter Naakt in Bed

Gepubliceerd op donderdag 3 maart 2011 door Tycho

moeder-film-naakt-1

In China is het voor hoog opgeleide werkende meisjes steeds moeilijker aan de man te komen. Door de grote werkdruk is er geen tijd voor gezelligheid en bovendien zien Chinese mannen een slimme vrouw vaak niet zitten, zij hebben liever een huisvrouw die te beheersen valt. Slimme meisjes blijven zo lang alleen, dit tot grote ongerustheid van de ouders bij wie het meisje meest ook nog eens in huis woont.

De moeder van de 26-jarige Gan Lulu besloot tot een radicale aanpak. Zij schoot een film met haar dochter naakt in sexy pose op een bed en zette de film op internet. In China is nu een verhitte discussie losgebarsten of dit te ver gaat of niet. De meeste Chinezen vinden van niet, het vrouw-zoekt-man probleem is algemeen bekend en men ziet de actie van de moeder als een creatieve poging haar dochter aan de man te helpen.

Oordeel zelf, film, bedscene vanaf 01:53: (de Chinese sensor heeft lichtjes toegeslagen, lichter dan gewoon.)

3 Reacties op “Aan de Man jij: Moeder in China Filmt Dochter Naakt in Bed”

  1. nagel:

    moeders over het balkon gooien
    en meisje heeft zo een vent

  2. Danny:

    Dit zijn Dongbei chinezen die zijn altijd al erg open geweest met dit soort dingen.

  3. Jos:

    Heel erg vrij voor China, mijn vrouw uit Jiangxi zou nog eerder van het balkon springen dan zich zo te laten filmen met als doel het op internet te zetten!