Bob Dylan in Beijing
Gepubliceerd op donderdag 7 april 2011 door Tycho
De legende en Chod Bob Dylan (in broek met gele streep) speelde gisterenavond met Zijn band in het Workers Gymnasium in Beijing en ik was er bij. Bob speelde een mix van Zijn oude en Zijn nieuwe werk met een goed zware rocksound. Bob expirimenteerde er lustig op los, snelle nummers werden plots langzaam en de andere kant op ook.
Bob sprak geen woord tot het publiek, Hij spreekt niet teeg gewone stervelingen. Bob en Zijn band speelden voor een simpel decor van doeken die van het plafond naar benee hingen. Bob heeft geen poespas nodig met lampjes en ploffende vlammen, bij Bob telt alleen Zijn muziek. Bob stelde nog wel Zijn band voor, in tien seconden en volledig onverstaanbaar. Wij klapten toch.
Bob is met zijn zeventig jaren nog uitstekend bij stem en ritme, Zijn gitaar en orgel spuwden vuur en vlam. Wat een drama, wat een muziek, het was weer een best avondje uit.
vrijdag, 8 april om 21:07
Kwestie van smaak, maar ik begrijp het niet, onverstaanbaar, irritante stem, een ego als een flatgebouw..