Lekker naar de Viswedstrijden kijken op de TV in China
Gepubliceerd op vrijdag 18 maart 2011 door Tycho
ChinaBlog.nl is in de modernietijd, zo hebben wij nu ‘digitale televisie’ met meer dan 500 de mooiste kanalen. Awel, ik moet nog uitkijken, strax kijk ik alleen nog teevee en vergeet mijn verhaaltjes. Een van de beste kanalen is het ‘vissen kanaal’ dat 24 uur per dag viswedstrijden laat zien. Op de eerste plaat een der deelnemers.
Camera zoomde in op de dobbers. Twee commentatoren zagen wedstrijd van deskundig commantaar. Soms was het best stil hoor.
De dobber.
Een official met zijn roeptoeter.
De deelnemers aan de viswedtrijd op rij. Doel is bin bepaalde tijd, in geval een half uur, zoveel mooglijk visjes te vangen. Diegene die het meeste visjes vangt wint. De visjes zijn uitgezet en worden, als niet dood door toevalligheden, weerom uitgezet in het visbad.
Een overzicht van het strijdveld.
De visjes zijn uitgehongerd door organisatie en bijten dus graag, op de plaat leegt een der deelnemers zijn fuik.
De telling, de visjes spartelen in een blauwe bak.
Lief.
Eeen official telt de gevangen vis.
Officials controleren de score.
En de winaars zijn…