Rood Jaar van de Draak Ondergoed uit China
Gepubliceerd op maandag 23 januari 2012 door Tycho
Ha! Doen wij een stukje bijgeloof. Chinezen namenlijk, geloven dat zij rood ondergoed moeten dragen in Hun Jaar. Is iemand in bijvoorbeeld het drakenjaar geboren dan moet hij/zij de rest van het leven eens in de twaalf jaar, van de dierenriem, een jaar lang knalrood ondergoed dragen. Het Jaar van de Draak is juist vandaag 23 januari begonnen.
Dit geinige bijgeloof is ondanks de onloofelijke ontwikkeling van China over de laatste 30 jaar nog heelmaal niet verdwenen, oh neen, niets van dat al! Sterker, de rode gekheid lijkt juist de laatste jaren toe te nemen. Op de platen een paar platen van rood ondergoed, onderbroeken en sokken, BH’s doen gek noeg nie mee, uit de lokale suupmarkt in mijn buurt. Fabrikanten gebruiken veel Westerse modellekes, daar zijn de jonge Chinese meisje voelig voor.
Voorrr de stoerrre mannen. Een twee-setje doet hier 49.90. Oof het gemeen doet een rode broek onfeer 30 percenten meer dan elken andere kleur. De handel hier, weet precies waar de handel ligt.
Rode sokken voor de Draken-mannen.
Rode sokjes voor de meisjes, een koopje voor 6.90 yuannen het paar.